| 1 | Technikum Mechatroniczne nr 1 im. Piotra Drzewieckiego | Warszawa | 86,3% | 70% | 93,1% | 95,7% | 99,3% |
| 2 | Technikum Informatyczne „sci” niepubliczna | Szczecin | 85% | 72,3% | 87,1% | 95,8% | 100% |
| 3 | Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie | Kleszczów | 85% | 70,9% | 89,8% | 94,3% | 100% |
| 4 | Technikum Łączności nr 14 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie | Kraków | 83,6% | 64,8% | 91,4% | 94,5% | 99,6% |
| 5 | Technikum Elektroniczne nr 7 im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy | Bydgoszcz | 83,5% | 68,9% | 88,4% | 93% | 98,9% |
| 6 | Technikum Komunikacji | Poznań | 83,4% | 71,2% | 86,5% | 92,6% | 99,3% |
| 7 | Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku niepubliczna | Puck | 83,1% | 75,5% | 82,2% | 91,6% | 100% |
| 8 | Technikum New Technology w Zamościu niepubliczna | Zamość | 81,2% | 55,7% | 92,8% | 95,1% | 100% |
| 9 | Niepubliczne Technikum New Technology w Krakowie niepubliczna | Kraków | 80,8% | 61,4% | 89,1% | 91,9% | 100% |
| 10 | Technikum nr 7 im. Gen. Józefa Kustronia w Nowym Sączu | Nowy Sącz | 80,7% | 65% | 87,5% | 89,6% | 100% |
| 11 | Technikum Kinematograficzno-komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego | Warszawa | 79,8% | 68,1% | 78,1% | 93,2% | 98,5% |
| 12 | Niepubliczne Technikum Programistyczne Techni Schools niepubliczna | Warszawa | 79,8% | 65,6% | 79,1% | 94,6% | 100% |
| 13 | Technikum w Iłży | Iłża | 79,6% | 73,5% | 81,4% | 83,9% | 100% |
| 14 | Zespół Szkół Elektronicznych Technikum Elektroniczne w Lublinie | Lublin | 79,6% | 63% | 86,8% | 88,9% | 96,9% |
| 15 | Technikum Energetyczno-elektroniczne nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie | Kraków | 79,2% | 66,3% | 82,7% | 88,6% | 94,1% |
| 16 | Technikum nr 10 im. Fryderyka Joliot-curie | Wrocław | 79,1% | 61,8% | 84,7% | 90,6% | 98,9% |
| 17 | Publiczne Technikum nr 5 | Opole | 78,4% | 61,9% | 82,5% | 90,6% | 96,1% |
| 18 | Technikum Elektroniczne nr 1 | Warszawa | 78,2% | 63% | 79,2% | 92,4% | 98,5% |
| 19 | Technikum Ekonomiczne | Koszalin | 78,1% | 70% | 78,1% | 86,3% | 100% |
| 20 | Technikum nr 1 w Gliwicach | Gliwice | 77,8% | 64,1% | 79,5% | 89,8% | 97,1% |
| 21 | Technikum Elektryczno-elektroniczne | Szczecin | 77,6% | 64% | 79,2% | 89,4% | 100% |
| 21 | Technikum Łączności | Poznań | 77,6% | 65% | 79,4% | 88,2% | 97,8% |
| 23 | Technikum nr 10 w Zespole Szkół Elektroniczno-informatycznych im. Jana Szczepanika | Łódź | 77,4% | 60,5% | 82,8% | 88,7% | 98% |
| 24 | Technikum nr 17 | Katowice | 77,2% | 66,2% | 79,7% | 85,7% | 97% |
| 25 | Technikum Organizacji i Zarządzania | Szczecin | 77,2% | 71,2% | 73,3% | 87% | 98,6% |
| 26 | Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej – Technikum Łączności nr 4 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku | Gdańsk | 76,6% | 63,3% | 77,4% | 89,2% | 97,8% |
| 27 | Technikum nr 9 Lotnicze im. Bohaterów Narwiku | Warszawa | 76,5% | 60% | 78,5% | 90,9% | 99% |
| 28 | Szkoła Techniczna im. Gen. Władysława Andersa Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Ciechanowie niepubliczna | Ciechanów | 76,3% | 65,9% | 79,1% | 83,9% | 100% |
| 29 | Technikum Weterynaryjne w Kielcach niepubliczna | Kielce | 76,1% | 65,7% | 74,2% | 88,3% | 95% |
| 30 | Technikum nr 1 | Cieszyn | 75,6% | 64% | 75,1% | 87,8% | 93,9% |
| 31 | Technikum nr 2 w Dębicy | Dębica | 75,5% | 67,6% | 76,1% | 82,7% | 94,5% |
| 32 | Technikum nr 7 w Zabrzu w Zespole Szkół nr 10 im. Prof. Janusza Groszkowskiego w Zabrzu | Zabrze | 75,4% | 61,6% | 76,8% | 87,9% | 94,1% |
| 33 | Technikum w Radomiu | Radom | 75,2% | 60,1% | 78,5% | 86,9% | 99,5% |
| 34 | Technikum nr 1 w Ciechanowie | Ciechanów | 75% | 72,3% | 74% | 78,7% | 90,1% |
| 35 | Technikum nr 9 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Komisji Edukacji Narodowej | Łódź | 74,5% | 64,7% | 72,4% | 86,5% | 96,4% |
| 36 | Technikum nr 24 w Warszawie | Warszawa | 74,1% | 64,5% | 70,1% | 87,7% | 97,4% |
| 37 | Technikum nr 1 we Włoszczowie | Włoszczowa | 73,9% | 60,3% | 76,4% | 84,9% | 96,3% |
| 38 | Technikum Elektryczne w Białymstoku Zespołu Szkół Elektrycznych im. Prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku | Białystok | 73,7% | 53,5% | 80,5% | 87% | 95,2% |
| 39 | Technikum Nr2 Im.antoniny Mrozowskiej w Mławie | Mława | 73,6% | 69,1% | 73,3% | 78,4% | 86,4% |
| 40 | Technikum Informatyczne im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Zespole Szkół w Rabce- Zdroju | Rabka-Zdrój | 73,5% | 61,3% | 72% | 87,3% | 89,3% |
| 41 | Technikum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego w Bielsku-białej | Bielsko-Biała | 73,5% | 66,2% | 68,5% | 85,8% | 92,3% |
| 42 | Technikum w Ożarowie | Ożarów | 73,2% | 62,8% | 73,4% | 83,3% | 100% |
| 43 | Technikum Chemiczne i Ochrony Środowiska nr 3 w Krakowie | Kraków | 73,2% | 65,6% | 74,6% | 79,3% | 100% |
| 44 | Technikum w Sejnach | Sejny | 73,1% | 66,1% | 79,4% | 73,7% | 100% |
| 45 | Technikum Łączności im. Prof. Dr Inż. Janusza Groszkowskiego | Warszawa | 73% | 61% | 70,3% | 87,7% | 96,4% |
| 46 | Technikum Poligraficzne | Warszawa | 72,9% | 67,2% | 66,3% | 85,3% | 93,6% |
| 47 | Technikum nr 3 | Żary | 72,9% | 60,4% | 70,7% | 87,6% | 98,9% |
| 48 | Technikum Tarnowo Podgórne | Tarnowo Podgórne | 72,9% | 62,2% | 70,4% | 86% | 93,4% |
| 49 | Publiczne Technikum nr 3 w Opolu | Opole | 72,5% | 66% | 68,7% | 82,7% | 95,6% |
| 50 | Technikum Geologiczno-geodezyjno-drogowe im. Prof. Dr. Stanisława Kluźniaka | Warszawa | 72,5% | 61% | 71,8% | 84,7% | 95,4% |
| 51 | Technikum Elektroniczne nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej „żywiciel” | Warszawa | 72,4% | 62,5% | 69,7% | 85,1% | 90,8% |
| 52 | Technikum im. Ks. Mjr Stanisława Domańskiego w Siennie | Sienno | 72,4% | 62,8% | 73,7% | 80,7% | 89,7% |
| 53 | Elitarne Technikum Informatyczne im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Sączu niepubliczna | Nowy Sącz | 72,3% | 60% | 71,4% | 85,5% | 100% |
| 54 | Technikum w Zespole Szkół nr 2 w Sierpcu | Sierpc | 72,2% | 63,9% | 70% | 82,7% | 91,8% |
| 55 | Technikum Elektryczno-elektroniczne nr 7 im. Powstańców Śląskich w Krakowie | Kraków | 72% | 58,5% | 71,9% | 85,5% | 92,5% |
| 56 | Technikum | Sejny | 71,7% | 66,1% | 66,5% | 82,4% | 90,9% |
| 57 | Technikum nr 1 im. Stanisława Lema | Piaseczno | 71,6% | 63,2% | 66,4% | 85,2% | 92,6% |
| 58 | Technikum nr 6 | Rzeszów | 71,5% | 54,9% | 75,6% | 84% | 92,9% |
| 59 | Technikum Ekonomiczno-administracyjne nr 1 | Poznań | 71,4% | 61,6% | 67,9% | 84,7% | 98,8% |
| 60 | Technikum nr 1 im. Bohaterskiej Załogi Orp „orzeł” w Wejherowie | Wejherowo | 71,2% | 59,4% | 72,2% | 82% | 91,2% |
| 61 | Technikum w Zespole Szkół Elektronicznych im. Obrońców Poczty Polskiej | Jelenia Góra | 71,2% | 61,3% | 66,2% | 86,1% | 97,1% |
| 62 | Technikum Zawodowe nr 2 w Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie | Lubartów | 71,1% | 53,6% | 71,6% | 88,3% | 93,1% |
| 63 | Technikum Lotnicze Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach niepubliczna | Katowice | 71,1% | 60,5% | 62,1% | 90,8% | 97,6% |
| 64 | Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych | Włocławek | 71,1% | 62,6% | 70% | 80,6% | 93,7% |
| 65 | Technikum Salezjańskie im. Św. Józefa Rzemieślnika w Zespole Salezjańskich Szkół Rzemiosł w Łodzi | Łódź | 71% | 58,8% | 71,4% | 82,9% | 100% |
| 66 | Technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Aleksandrowie Łódzkim | Aleksandrów Łódzki | 70,9% | 68,5% | 60,2% | 84% | 84,1% |
| 67 | Technikum nr 2 w Ciechanowie | Ciechanów | 70,9% | 61% | 72,9% | 78,8% | 97% |
| 68 | Technikum Elektroniczne nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi | Gdynia | 70,7% | 57,1% | 68% | 87% | 95,8% |
| 69 | Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego Technikum Ekonomiczno-handlowe w Lublinie | Lublin | 70,7% | 56% | 69,1% | 86,9% | 93,6% |
| 69 | Technikum w Skale w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Skale | Skała | 70,7% | 69,3% | 59,9% | 82,9% | 100% |
| 71 | Technikum Budownictwa i Architektury nr 1 im. Prof. Zdzisława Mączeńskiego | Warszawa | 70,5% | 58,6% | 71% | 82% | 81,4% |
| 72 | Technikum nr 3 im. Rtm.witolda Pileckiego w Wodzisławiu Śląskim | Wodzisław Śląski | 70,5% | 64,9% | 65,3% | 81,2% | 94,1% |
| 73 | Technikum w Praszce | Praszka | 70,4% | 59,6% | 75,3% | 76,4% | 91,7% |
| 74 | Technikum Elektryczno-elektroniczne nr 1 | Warszawa | 70,4% | 53,6% | 74,6% | 83% | 100% |
| 75 | Technikum im. Bohaterów Westerplatte | Brzesko | 70,2% | 60,5% | 72,1% | 78,1% | 95,7% |
| 76 | Technikum Energetyczne im. Henryka Zygalskiego | Poznań | 70,2% | 66,4% | 62,9% | 81,2% | 96,4% |
| 77 | Technikum w Zespole Szkół Techniczno – Zawodowych im. Jana Pawła II w Żurominie | Żuromin | 70,2% | 62,3% | 74,3% | 73,9% | 94,5% |
| 78 | Technikum w Zespole Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej | Zielona | 70,1% | 58,3% | 69,9% | 82,2% | 84,2% |
| 79 | Technikum nr 5 im. Generała Stanisława Maczka w Krośnie | Krosno | 70,1% | 57,3% | 72% | 81% | 96,6% |
| 80 | Technikum nr 4 im. Ryszarda Kaczorowskiego w Kielcach | Kielce | 70,1% | 61,8% | 68,1% | 80,2% | 94,2% |
| 81 | Technikum nr 8 im. Tadeusza Heftmana w Zespole Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu | Sosnowiec | 69,9% | 57,7% | 66,5% | 85,5% | 90,1% |
| 82 | Technikum nr 17 w Zespole Szkół Techniczno-informatycznych im. Jana Nowaka-jeziorańskiego | Łódź | 69,9% | 56,7% | 72,9% | 80,2% | 92,6% |
| 82 | Technikum nr 6 | Bytom | 69,9% | 56,8% | 68,4% | 84,6% | 92,6% |
| 84 | Technikum nr 7 im. Polskich Zwycięzców Enigmy | Wrocław | 69,9% | 59,5% | 65,6% | 84,6% | 97,4% |
| 85 | Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 „budowlanka” w Zielonej Górze | Zielona Góra | 69,8% | 65,7% | 64% | 79,7% | 96,4% |
| 86 | Technikum nr 5 w Bolesławcu | Bolesławiec | 69,6% | 62,6% | 64,1% | 82,1% | 98,3% |
| 87 | Technikum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie | Włoszczowa | 69,5% | 53,8% | 75% | 79,9% | 96,2% |
| 88 | Technikum nr 5 w Toruniu | Toruń | 69,4% | 52,3% | 71,7% | 84,3% | 95,3% |
| 88 | Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-curie | Wrocław | 69,4% | 61,5% | 58,6% | 88,2% | 83,3% |
| 90 | Technikum Budowlane nr 3 im. Jurija Gagarina w Bydgoszczy | Bydgoszcz | 69,2% | 60% | 69,5% | 78,2% | 92,7% |
| 91 | Technikum nr 1 | Żywiec | 69,2% | 58,4% | 69,9% | 79,3% | 96,2% |
| 92 | Technikum im. Św. Józefa w Kaliszu niepubliczna | Kalisz | 69,2% | 60,7% | 62,2% | 84,6% | 92,6% |
| 93 | Technikum nr 1 w Zabrzu w Centrum Edukacji w Zabrzu | Zabrze | 69,1% | 57,2% | 67,5% | 82,8% | 89,2% |
| 94 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach – Technikum nr 1 Im.ks.stanisława Staszica w Wadowicach | Wadowice | 69% | 60% | 66% | 81% | 94,3% |
| 95 | Technikum nr 15 w Zespole Szkół Budowlano-technicznych im. Dr. Stefana Kopcińskiego | Łódź | 68,9% | 60% | 66,3% | 80,3% | 95,2% |
| 96 | Technikum nr 4 im. Tadeusza Tertila w Zespole Szkół Mechaniczno-elektrycznych w Tarnowie | Tarnów | 68,8% | 59,9% | 64,9% | 81,6% | 89,8% |
| 97 | Technikum w Grójcu | Grójec | 68,7% | 63,2% | 63,5% | 79,5% | 90,7% |
| 98 | Technikum nr 7 im. Mjr. Henryka Sucharskiego w Zespole Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim | Gorzów Wielkopolski | 68,6% | 59,2% | 63,8% | 82,6% | 92,2% |
| 99 | Technikum Zawodowe „zdroje” niepubliczna | Szczecin | 68,5% | 56,9% | 70% | 78,6% | 88,2% |
| 100 | Technikum nr 2 | Katowice | 68,5% | 71,8% | 51,5% | 82,1% | 77% |